У РФ нові автомобілі подорожчали майже на 50%

Автор: Максимов Віталій

У Росії, на яку західні країни через вторгнення російських військ в Україну наклали безпрецедентні економічні санкції, нові автомобілі подорожчали за місяць на 35-45%. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У РФ нові автомобілі подорожчали майже на 50% - today.ua

Так, моделі сімейства Lada подорожчали у березні на 11-47%. АвтоВАЗ через брак мікрочіпів та електронних компонентів у березні двічі зупиняв виробництво. Також він зупинив конвеєри на початку квітня (на невизначений термін).

Найпомітніше минулого місяця в РФ подорожчали нові автомобілі Peugeot. Деякі моделі цього бренду подорожчали одразу на 50%. Нові автомобілі Mitsubishi та Opel на російському ринку стали коштувати на 42% більше, автомобілі Renault – на 38%, Citroen та Mazda – на 35%.

У РФ нові автомобілі подорожчали майже на 50% Не уникли підвищення цінйі китайські автомобілі. Найсильніше подорожчали - на 45% - нові машини Chery та Exeed.

Популярні зараз

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом багато відомих автовиробників після вторгнення російських військ в Україну зупинили свої заводи в Росії. Наприклад, припинили працювати на російському ринку Volkswagen та BMW.

Раніше повідомлялося, що Renault відновив виробництво в Росії, незважаючи на вторгнення російських військ до України.