Renault відновив роботу в Росії - ЗМІ

Renault знову почав випускати автомобілі в Росії, хоча багато автовиробників пішли з російського ринку після вторгнення армії РФ в Україну. Про це повідомило британське видання The Guardian.

Renault відновив роботу в Росії - ЗМІ - today.ua

Стверджується, що французький автогігант отримав дозвіл на відновлення виробництва у Росії від французького уряду. Але чи це так насправді – офіційно не відомо.

Renault зараз володіє контрольним пакетом акцій АвтоВАЗу. Ходять чутки, що російські компанії можуть викупити у французів акції через побоювання, що Renault зрештою буде змушений піти повністю з російського ринку.

Які автомобілі без французького автогіганта зможе випускати АвтоВАЗ – точно не відомо. З чуток, з усього численного сімейства Lada на конвеєрі можуть залишитися лише дві моделі. Йдеться, зокрема, про класичну Niva Legend та Niva Travel.

Renault відновив роботу в Росії - ЗМІ Ситуація для АвтоВАЗу погіршується ще й дефіцитом мікрочіпів та електронних компонентів. Їхній брак відчувався ще торік, а в 2022 році, після введення щодо Росії нових економічних санкцій, криза мікрочипів на російському ринку ще більше посилилася.

Раніше стало відомо, що випуск автомобілів Lada припинили на невизначений термін.