Вперше показали новий VW Tiguan у серійному кузові

Компанія Volkswagen почала тестувати Volkswagen Tiguan нового, третього, покоління в серійному кузові. Фотошпигуни вже встигли сфотографувати його.

Вперше показали новий VW Tiguan у серійному кузові - today.ua

Volkswagen Tiguan третього покоління вивели на тести влітку 2022 року, але тоді це був лише тестовий прототип. Тепер німецький автогігант почав тестувати новий Tiguan у серійному кузові. У нас склалося враження, що фотошпигуни помітили Tiguan із подовженою колісною базою. Тобто перед нами версія Allspace.

Судячи зі шпигунських фотографій, новий VW Tiguan отримає помітні зміни у дизайні кузова та в салоні. У салоні, наприклад, сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи інтегрований у цифрову панель приладів.

Вперше показали новий VW Tiguan у серійному кузові У лінійку двигунів нового Tiguan, як і раніше, входитимуть бензинові та дизельні мотори, але, можливо, покупцям також запропонують версію з електричною силовою установкою. У Європі компанія Volkswagen планує продавати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння до 2033-2035 років.

Volkswagen почне продавати Volkswagen Tiguan нового покоління у 2024 році. Це означає, що його прем'єра може вбути в 2023 році.

В Україні зараз VW Tiguan коштує від 1 544 457 гривень. Він оснащується чотирициліндровим 2,0 л бензиновим двигуном потужністю 220 к.с. Коробка передач – 7-ступінчаста автоматична DSG. Привід – повний.

Вперше показали новий VW Tiguan у серійному кузові Раніше повідомлялося, що до 2030 року Volkswagen перестане випускати автомобілі з механічною коробкою передач.