Volkswagen повністю відмовиться від механічної коробки передач

Компанія Volkswagen до 2030 року повністю відмовиться від використання в своїх автомобілях механічною коробки передач. Про це повідомив авторитетний німецький журнал Auto Motor und Sport.

Volkswagen повністю відмовиться від механічної коробки передач - today.ua

Після Дізельгейта, коли компанії Volkswagen довелося заплатити величезні штрафи і виплатити такі ж величезні компенсації, і напередодні переходу на електромобілі, німецький автогігант зацікавлений в скороченні витрат.

Один із шляхів скорочення витрат - спростити пропозицію трансмісії. Тому, за даними Auto Motor und Sport, VW буде поступово відмовлятися від механічної коробки передач. Пріоритет віддадуть коробці передач з двома зчепленнями DSG.

Поступова відмова від МКПП почнеться в 2023 році. У 2023 році з'явиться Tiguan нового покоління. Він буде оснащуватися тільки автоматичною коробкою передач. Оновлений Passat, який випустять в 2023 році, теж отримає тільки автомат. До речі, за чутками, у нового Passat не буде кузова седан - залишиться тільки універсал.

Auto Motor und Sport вважає, що так само з механічною коробкою передач зроблять Skoda, SEAT і Audi, які входять в VW Group. Компанія Audi раніше вже пообіцяла, що з 2026 року буде випускати тільки електромобілі.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, як продовжити життя автоматичній коробці передач.