Відновити посвідчення водія тепер можна в сервісі “Документ“

Автор: Максимов Віталій

Українці тепер можуть відновити вкрадене або втрачене посвідчення водія в офісах ДП "Документ". Про це повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Відновити посвідчення водія тепер можна в сервісі “Документ“ - today.ua

Щоправда, на даному етапі відновити посвідчення водія у Паспортному сервісі ДП "Документ" можна лише у чотирьох містах України – Києві, Дніпрі, Одесі та у Львові. Очевидно, за деякий час така послуга з'явиться в офісах ДП "Документ" й в інших містах нашої країни.

Для відновлення посвідчення водія через ДП "Документ" можна заздалегідь записатися онлайн – через електронну чергу на офіційній сторінці цього державного підприємства у Facebook. Це значно заощадить час. Але також можна прийти в офіс ДП "Документ" без попереднього запису та сподіватися, що черга не буде великою. Втім, прес-служба Головного сервісного центру МВС стверджує, що подання документів адміністратору відбувається за 10-15 хвилин.

Які документи треба надати адміністратору? Перше – паспорт громадянина України з реєстрацією чи ID-картку з документом про місце реєстрації. Друге – реєстраційний номер облікової картки платника податків. Третє – якщо було змінено особисті дані, потрібно надати документ, який підтверджує зміну прізвища, імені.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Про те, що у державному підприємстві "Документ" стане більше послуг для водіїв, стало відомо у жовтні 2023 року. Через деякий час в українців у Польщі, Туреччині, Німеччині та Іспанії з'явилася можливість відновити втрачене або вкрадене посвідчення водія у Паспортному сервісі ДП "Документ".

Відновити посвідчення водія тепер можна в сервісі “Документ“

Нагадаємо, в Україні хочуть скоротити термін дії посвідчення водія з 30 до 10-15 років. У Верховній Раді вже навіть зареєстрували відповідний законопроект №8082, а парламентський Комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендував народним депутатам його затвердити.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цей проект закону передбачає, що водії мають кожні 10 чи 15 років (залежно від категорії ТЗ) проходити перевірку фізичного та психологічного стану. А якщо у водія багато штрафів, то йому доведеться наново складати теоретичний та практичний іспити. Тільки при успішній їх здачі він зможе отримати посвідчення водія. Але поки що цей законопроект ще не ухвалили навіть у першому читанні.

Раніше стало відомо, що в Україні хочуть скоротити час очікування практичного іспиту на отримання посвідчення водія.