ТОП-3 найменш надійних автомобілів Toyota

Автор: Максимов Віталій

Компанія Toyota славиться своїми надійними автомобілями. Її машини користуються величезною популярністю у багатьох країнах світу. Але, як і всі автовиробники, ця компанія теж припускається помилок. Сьогодні ми назвемо три найменш надійних автомобіля компанії Toyota.

ТОП-3 найменш надійних автомобілів Toyota - today.ua

Цей ТОП-3 ми склали виходячи з аналізу рейтингів надійності американської некомерційної організації J.D. Power та американського журналу Consumer Reports.

Toyota bz4X – найменш надійна нова Toyota

У 2022 році компанія Toyota почала продавати електричний кросовер Toyota bz4X (див. фото вгорі). Його можна вважати електричним аналогом Toyota RAV4 із двигуном внутрішнього згоряння. Цей електричний кросовер збудували на платформі e-TNGA. Він оснащується електромотором потужністю 201 к.с. і 196 Нм крутного моменту. Запас ходу в нього становить до 500 км.

Toyota bz4X має сучасний дизайн, комфортний салон з передовими технологіями і велику кількість обладнання. Ось тільки виявилося, що це найменш надійна модель в сучасній модельній лінійці Toyota. У 2024 році у рейтингу J.D. Power за надійність bz4X отримав 64 бали зі 100 можливих. Це приблизно на 10 балів менше, ніж рейтинг надійності в інших моделей компанії Toyota.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Журнал Consumer Reports оцінив надійність кросовера Toyota bz4X 2024 модельного року ще нижче – 47 балів зі 100.

Найвідоміша проблема Toyota bz4X – ослаблені болти ступиці колеса. Це могло призвести до того, що під час руху відпадуть колеса. На даний момент цей заводський дефект вже усунули. Також цей кросовер мав проблему з дисплеями (з них могла пропадати деяка важлива інформація).

Але при цьому bz4X гарний з погляду керованості. Його гальма, кермо та підвіска вже довели свою надійність.

Toyota Supra GR 2021 – найменш надійна Toyota за останні 20 років

ТОП-3 найменш надійних автомобілів Toyota

Компанія Toyota знову почала випускати спортивний автомобіль Supra у 2019 році, відгукнувшись на численні прохання автолюбителів. Але Toyota розкритикували за те, що вона практично переробила BMW Z4 у свій кузов.

Toyota Supra GR 2021 модельного року у рейтингу надійності J.D. Power отримала найнижчий рейтинг надійності серед всіх автомобілів Toyota за останні 20 років.

Toyota Sienna – найменш надійна модель за всю історію Toyota

ТОП-3 найменш надійних автомобілів Toyota

Sienna – це практичний сімейний мінівен з розсувними дверима, який випускають із 1997 року. Ось саме до них є найбільше претензій. Точніше, до механізму розсувних дверей. На даний момент відомо про понад 800 скарг на двері Toyota Sienna. Були також скарги на інші проблеми.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Toyota Sienna можна назвати найменш надійною моделлю за всю історію компанії Toyota. У рейтингу J.D. Power за надійність вона отримала 77 балів зі 100, а Consumer Reports оцінив надійність Sienna у 52 бали зі 100.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Toyota запатентувала у Японії модний позашляховий мінівен.