Volkswagen припинив випускати одну зі своїх моделей

Компанія Volkswagen припинила випускати у Європі седан Volkswagen Passat. Раніше цю модель перестали випускати у США.

Volkswagen припинив випускати одну зі своїх моделей - today.ua

Вперше інформація про те, що Volkswagen планує відмовитися від седана Passat в Європі, з'явилася в 2020 році. Тоді повідомлялося, що це станеться у 2023 році. Проте, схоже, термін скоротився, і цей седан вже зняли з конвеєра. За даними ЗМІ, на Старому Континенті наразі більше не продають седан Passat.

У Європі інтерес до седанів останніми роками різко знизився, що позначилося негативним чином на їх продажах. В результаті автовиробники були змушені припиняти випускати седани, а замість них робити наголос на кросовери, які зараз такі популярні.

Volkswagen припинив випускати одну зі своїх моделей Але покупцям на європейському ринку, як і раніше, пропонуватимуть універсал Volkswagen Passat. Справа в тому, що в Європі у нього досить хороші продажі, тому знімати з конвеєра його поки що не будуть.

Раніше повідомлялося, що у 2023 році з'явиться нове покоління Passat. Це буде вже дев'яте покоління цієї моделі. Новинку збудують на модернізованій платформі MQB. У неї буде лише один варіант кузова – універсал.

Тим часом, німецький автогігант зараз розробляє новий електричний седан VW Aero B. Зовні він багато в чому схожий на концепт ID Space Vizzion, показаний у 2019 році.

Volkswagen припинив випускати одну зі своїх моделей Нагадаємо, Volkswagen почав випускати в Індії новий кросовер, який коштує лише 13 000 доларів.