Volkswagen почав випускати кросовер за 13 000 доларів

Volkswagen почав серійне виробництво в Індії нового компактного кросовера Volkswagen Taigun. Він в базовій комплектації буде коштувати приблизно від 13 000 доларів.

Volkswagen почав випускати кросовер за 13 000 доларів - today.ua

Taigun побудовано на спеціально адаптованої для індійського ринку платформі MQB-A0-IN. Він отримав світлодіодні фари і денні ходові вогні, захисні накладки на арках, а також 17-дюймові двоколірні легкосплавні диски і панорамний люк з електропривідом.

У салоні є цифрова приладова панель, 10-дюймовий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи, кермо зі скошеним низом, сучасні системи комунікації та безпеки.

Volkswagen почав випускати кросовер за 13 000 доларів У лінійці двигунів - трициліндровий 1,0 л мотор TSI (115 к.с. і 175 Нм) і чотирициліндровий 1,5 л мотор TSI (150 к.с. і 250 Нм). Перший працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, а другий може працювати разом ще й з 7-швидкісною роботизованою трансмісією DSG, на вибір.

Taigun - це середньорозмірний кросовер. Його конкурентами буде Hyundai Creta і Renault Duster.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen розробить новий електромобіль, який за розмірами буде порівнянний з Polo. Його ціна складе від 20 000 євро.