Volkswagen припиняє продаж автомобілів із ДВС: названо першу країну

Автор: Максимов Віталій

Компанія Volkswagen через суворі екологічні норми поступово переходить на випуск електромобілів і відмовляється від розробки та випуску машин із двигуном внутрішнього згоряння. У Норвегії з 2024 року вже не можна буде купити нові автомобілі Volkswagen із ДВЗ – тільки електрокари, повідомило видання Carscoops.

Volkswagen припиняє продаж автомобілів із ДВС: названо першу країну - today.ua

Ще у 2021 році Volkswagen оголосив, що до 2035 року він планує перестати продавати в Європі нові бензинові та дизельні автомобілі. Це не дивно з огляду на те, що Євросоюз планує з 2035 року заборонити продаж нових машин із ДВЗ. Тому автовиробники змушені переходити на розробку та випуск "зелених" транспортних засобів – гібридних автомобілів та електромобілів.

У США та Китаї компанія Volkswagen не відмовиться від бензинових та дизельних автомобілів до 2035 року. Це станеться, але пізніше. Коли конкретно – поки що не відомо. В Азії, Африці та Південній Америці перехід на електрокари затягнеться ще більше. Загалом Volkswagen розраховує до 2050 року повністю перестати забруднювати атмосферу.

Першою європейською країною, яка "постраждає" від суворих екологічних норм, буде Норвегія. Там компанія Volkswagen перестане продавати бензинові та дизельні автомобілі вже з 2024 року (це, мабуть, не торкнеться комерційних автомобілів Volkswagen).

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Volkswagen припиняє продаж автомобілів із ДВС: названо першу країну

У Норвегії останніми роками продажі електромобілів б'ють рекорди. У вересні 2023 року в цій країні 93% продажів нових автомобілів припали на гібридні машини та електромобілі. Причому найчастіше норвежці купують електрокари. Компанія Volkswagen за останні 10 років продала у Норвегії понад 100 тисяч гібридних автомобілів та електрокарів. Тобто їй просто немає сенсу там продавати автомобілі із ДВЗ.

Слід зазначити, що в Україні електромобілі компанії Volkswagen офіційно не продають. Але їх ввозять неофіційно за так званими "сірими" схемами. Так, до нашої країни неофіційно ввозять Volkswagen ID.4, Volkswagen ID.6 та Volkswagen ID.3, які випускають у Китаї. Причому Volkswagen ID.4, перший електричний кросовер Volkswagen, є справжнім бестселером з ввезення автомобілів з Китаю в Україну.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наразі найдоступнішою моделлю компанії Volkswagen на українському ринку є компактний кросовер Volkswagen T-Cross. Він коштує від 1 011 217 гривень.

Раніше ми повідомили про те, що VW Golf у новому поколінні отримає електричну силову установку, тобто стане електромобілем.