Volkswagen може випустити електричний Golf

Компанія Volkswagen розглядає можливість створення та випуску на ринок нового VW Golf, який отримає електричну силову установку. На появу у продажу електричного Volkswagen ID.Golf натякнув голова Volkswagen Томас Шефер.

Volkswagen може випустити електричний Golf - today.ua

Golf випускають із 1974 року. Це одна із найзнаменитіших моделей компанії Volkswagen. Наразі покупцям пропонують VW Golf восьмого покоління.

Влітку 2022 року в німецьких ЗМІ з'явилася інсайдерська інформація, що VW Golf можуть зняти з конвеєра, оскільки розробка нового покоління вимагає дуже великих витрат і вони нібито можуть не окупитися.

Тепер німецькі ЗМІ з посиланням на інсайдерську інформацію повідомили, що глава Volkswagen Томас Шефер не виключає появу Golf з електричною силовою установкою.

Нагадаємо, Гольф сьомого покоління мав повністю електричну версію e-Golf. Її у 2020 році замінив Volkswagen ID.3.

Volkswagen може випустити електричний Golf VW e-Golf

З чуток, ID.Golf можуть побудувати на новій платформі SSP. На цій платформі вперше буде створено електричний седан. Він з'явиться у 2026 році. Надалі на цій платформі будуть створювати й інші електромобілі.

Але не виключено, що електричний Гольф побудують на модернізованій платформі MEB. Справа в тому, що під час створення платформи SSP виникли проблеми з розробкою програмного забезпечення.

Раніше стало відомо, що VW Golf матиме нову топову версію. Її вже почали тестувати.