Весною в Україні запустять кредитування покупки електромобілів під 5%

В Україні вже до кінця березня 2022 року можна буде придбати електромобіль під 5% річних. Це стане можливим завдяки реалізації державної програми "Українська мрія", яку Офіс президента планує запустити у І кварталі 2022 року.

Весною в Україні запустять кредитування покупки електромобілів під 5% - today.ua

За словами заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми, придбати в кредит електромобіль за пільговими умовами від держави зможуть усі, хто отримує офіційні доходи.

Запровадження державної програми "Українська мрія" анонсував ще на початку грудня 2021 року президент України Володимир Зеленський. За цією програмою українці зможуть отримати кредит під 5% річних не лише на покупку електромобіля, а й, наприклад, на покупку квартири у новому будинку чи на оплату освіти.

На жаль, поки не відомо, чи поширюватиметься ця програма на покупку б/в електромобілів або тільки на нові моделі. Найчастіше в інших країнах держава дає пільгові кредити на покупку нових електромобілів.

Тим часом, у 2021 році українці купили рекордну кількість електромобілів – 8 541. Це на 19% більше, ніж у 2020 році. У трійці лідерів – Nissan, Tesla, Chevrolet. На них припадає 55% ринку електрокарів у нашій країні. Найчастіше українці купують Nissan Leaf, Tesla Model 3 та Chevrolet Bolt EV.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі найдешевшого електромобіля.