За ціною iPhone: в Україні почалися продажі найдешевшого електромобіля

В Україні почалися продажі нового мініатюрного електрокара ANAIG Quick ANJ3000 з запасом ходу в 70 км. Він коштує 80 тис. гривень.

За ціною iPhone: в Україні почалися продажі найдешевшого електромобіля - today.ua

Цей субкомпактний електромобіль отримав кузов незвичайного дизайну і два сидіння (друге розташоване за першим). Його довжина становить 2300 мм, ширина - 1190 мм, висота - 1485 мм, а колісна база - 1715 мм. Важить ця машина всього 473 кг.

Оснащується електрокар електромотором потужністю 4-6 к.с. і двома акумуляторами загальною ємністю 10,8 кВтг. Запас ходу - 70 км. Максимальна швидкість - 45 км/год. Акумулятор можна повністю зарядити від домашньої розетки за 8 годин.

За ціною iPhone: в Україні почалися продажі найдешевшого електромобіля У комплектацію входить центральний замок, електросклопідйомники, аудіосистема і камера заднього виду. Перед водієм знаходиться приладова панель (спідометр і два ЖК дисплея). Сидіння водія регулюється вперед/назад, є можливість змінити кут нахилу спинки. Кожне сидіння оснащене ременем безпеки.

У Китаї є версія такого електрокара з більш ємною батареєю. У неї запас ходу складає 120 км.

За ціною iPhone: в Україні почалися продажі найдешевшого електромобіля Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Китаї Volkswagen випустив електромобіль, який коштує всього від 6 100 доларів.