В Україну доставили велику партію нових автомобілів

Автор: Максимов Віталій

Українські автосалони скоро поповняться новими автомобілями, і їх дефіцит, спричинений глобальною нестачею мікрочіпів, стане не таким гострим, як раніше. До порту Чорноморська прибуло судно з великою кількістю нових машин, повідомила прес-служба порту "Чорноморськ".

В Україну доставили велику партію нових автомобілів - today.ua

Теплохід-транспортник із автомобілями прибув до порту Чорноморська 22 грудня о 19:45. Вивантаження розпочали о 21:30.

У повідомленні прес-служби порту "Чорноморськ" йдеться про те, що на цьому судні в нашу країну доставили 1318 нових легкових автомобілів. Ось тільки яких саме брендів – не уточнюється.

Зазначимо, що американські, японські, південнокорейські та інші автомобілі, які купують українці на онлайн-аукціонах, доставляють в Україну в контейнерах, а нові машини возять на платформах.

Популярні зараз

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

На жаль, цих автомобілів недостатньо. В Україні у 2021 році утворився дефіцит деяких нових автомобілів, оскільки автовиробники скоротили виробництво через глобальний дефіцит мікрочіпів. Покупцям доводиться чекати на моделі в деяких комплектаціях по кілька місяців.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, експерти прогнозують, що у 2022 році в Україну ввезуть близько 100 тисяч нових машин і 400-450 тисяч б/в автомобілів. Імпорт залежатиме від багатьох факторів, наприклад, від стабільності українського законодавства.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україну ринули нові автомобілі з Китаю.