В Україну ринули нові автомобілі з Китаю

Автор: Максимов Віталій

За даними Укравтопрому, із січня по вересень 2021 року в Україну ввезли 82 тис. нових автомобілів на 1,6 млрд доларів, що на 49% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Вперше лідером з імпорту нових машин до нашої країни став Китай.

В Україну ринули нові автомобілі з Китаю - today.ua

Зокрема, з січня по вересень 2021 року в Україну з Піднебесної ввезли 18 144 нових автомобілів.

З Японії за перші дев'ять місяців 2021 року в нашу країну ввезли 17 338 нових автомобілів - 2-е місце. На третьому місці Румунія – 8 371 новий автомобіль.

Крім того, з січня по вересень 2021 року в Україну ввезли близько 389 тисяч б/в автомобілів. Найбільше – з Німеччини (близько 98 тис), США (близько 59 тис) та Польщі (близько 38 тис).

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, останнім часом багато говорять про те, що в Україні виник дефіцит на нові автомобілі. Черга на деякі моделі розтягнулася на кілька місяців. Однак, як свідчить статистика, дефіцит не вплинув на продажі – вони збільшуються великими темпами.

Раніше стало відомо, що в 2022 році в Україні вартість б/в автомобілів може збільшитися на 25-30%. Такий прогноз зробив голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко. Причина – підвищення цін на вживані автомобілі на європейському ринку.