В Україні вже з'явився Volkswagen ID.3

В Україні помітили перший електромобіль Volkswagen ID.3, чиє серійне виробництво почалося в Німеччині всього кілька місяців тому. Його доставив в нашу країну один з київських автосалонів.

В Україні вже з'явився Volkswagen ID.3 - today.ua

В Україні офіційні продажі електромобіля ID.3 почнуться ще не скоро, тому, що на них в Євросоюзі вже утворилися великі черги. Volkswagen поки не може збільшити випуск цієї новинки.

В Україні першим потрапив Volkswagen ID.3 в комплектації Pro Performance. До 100 км/год він розганяється за 7,3 секунди при максимальній швидкості 160 км/год. При цьому на одній зарядці батареї він може проїхати 420 км. Є можливість підзарядки батареї до 80% всього за 35 хвилин.

В Україні вже з'явився Volkswagen ID.3

У такій комплектації є все необхідне для комфортних поїздок. Наприклад, сидіння з підігрівом, мультимедійна система та системи допомоги водієві. Є також нова функція «ID.Light», яка допомагає водієві орієнтуватися в дорожніх «пробках».

Серійне виробництво Volkswagen ID.3 почалося восени минулого року. Це перший електромобіль компанії Volkswagen, побудований на новій електричної платформі.

В Україні вже з'явився Volkswagen ID.3

Раніше ми повідомили, що Volkswagen випустить невеликий електромобіль, який буде коштувати близько 20 000 євро.