Volkswagen випустить електромобіль класу VW Polo за 20 000 євро

Компанія Volkswagen планує розробити і випустити на ринок новий недорогий електромобіль, який за розмірами буде схожий на Polo. Його ціна складе від 20 000 євро.

Volkswagen випустить електромобіль класу VW Polo за 20 000 євро - today.ua

Проект називається "Small BEV (Battery Electric Vehicle)". На жаль, німецький автогігант не став розповідати про те, як буде виглядати ця новинка і який у неї буде запас ходу.

Стверджується тільки, що це буде самий маленький і недорогий електрокар в модельній лінійці Volkswagen. Він буде коштувати навіть менше, ніж Volkswagen ID.3, який з'явився у продажу у вересні поточного року.

Суворі вимоги Євросоюзу до рівня викидів автомобілями шкідливих речовин змушують компанію Volkswagen збільшити інвестиції в розробку і випуск гібридних машин і електрокарів. Передбачається, що до 2030 року 60% автомобілів цього автогіганта будуть «зеленими».

Volkswagen в найближчі п'ять років інвестує 76 мільярдів євро в цифрові технології, а також в розробку машин з електричною силовою установкою.

Нагадаємо, що в нинішньому році Volkswagen припинив продавати в Україні седан VW Polo. Це була найдешевша модель німецького автогіганта в нашій країні.