В Україні збільшилася кількість ДТП із постраждалими

Автор: Максимов Віталій

За даними першого заступника голови Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, в Україні з січня по жовтень 2023 року сталося 19 743 ДТП із загиблими та потерпілими.

В Україні збільшилася кількість ДТП із постраждалими - today.ua

Зокрема, за перші 10 місяців 2023 року на українських дорогах внаслідок ДТП загинуло 2 492 людини. Ще 24 774 людини отримали травми різного ступеня важкості. Слід зазначити, що у 2022 році за аналогічний період внаслідок ДТП у нашій країні загинули 2 161 людина.

Найчастіше ДТП із постраждалими відбуваються у Дніпропетровській, Львівській та Київській областях. Так, наприклад, у Дніпропетровській області за перші 10 місяців 2023 року в ДТП загинуло 206 людей, а ще 1 904 людини зазнали травм різного ступеня тяжкості. На Львівщині за цей період у ДТП загинуло 153 людини, а ще 1 937 людей отримали травми різного ступеня тяжкості. Найменше ДТП із жертвами відбувається у Чернівецькій області (31 людина загинула за перші 10 місяців 2023 року).

ДТП на українських дорогах трапляються з кількох головних причин. По-перше, через порушення водіями правил маневрування. По-друге, через перевищення безпечної швидкості. По-третє, через порушення правил проїзду пішохідних переходів. По-четверте, через недотримання безпечної дистанції. По-п'яте, через те, що пішоходи переходять дорогу у невстановленому місці. По-шосте, через порушення водіями правил проїзду перехресть.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

В Україні збільшилася кількість ДТП із постраждалими

У січні-жовтні 2023 року в Україні найчастіше ДТП із загиблими та постраждалими відбувалися через перевищення безпечної швидкості – 6 711. У них 1 105 людей загинули, а 8 442 людини отримали травми.

За даними Нацполіції, за перші 10 місяців 2023 року в Україні камери автофіксації порушень ПДР зафіксували близько 2 млн випадків перевищення швидкості. З них сплатили 90% постанов на загальну суму 400 млн гривень. Нагадаємо, якщо штраф заплатити протягом 10 днів після отримання ухвали, то тоді сума штрафу буде лише 50%.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерти "За безпечні дороги" вважають, що в Україні потрібно підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху. Крім того, вони виступають за введення системи штрафних балів, при якій водії за порушення ПДР отримуватимуть бали, а при занадто великій їх кількості у них відбиратимуть посвідчення водія. Також експерти закликають скасувати знижку в 50% при сплаті штрафів за порушення правил дорожнього руху, зафіксовані камерами автофіксації.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як покупці обманюють продавців автомобілів.