В Україні дозволили списувати кредити на автомобілі

Автор: Максимов Віталій

Народні депутати Верховної Ради України затвердили законопроект №7441-1, який передбачає списання кредитів на автомобілі, знищені чи пошкоджені внаслідок злочинних дій російських окупантів. Про це свідчить сайт українського парламенту.

В Україні дозволили списувати кредити на автомобілі - today.ua

Проект закону №7441-1 зареєстрували у Верховній Раді у червні 2022 року. У липні народні депутати ухвалили його у першому читанні. Наразі цей законопроект остаточно затверджено. Найближчим часом закон підпише президент Володимир Зеленський, потім його опублікують в офіційних державних ЗМІ і він набуде чинності.

Списати кредит на знищений під час війни автомобіль можна буде, якщо станом на 23 лютого 2022 року він був єдиним транспортним засобом у сім'ї позичальника; якщо об'єм двигуна не більше 2500 кубічних сантиметрів; якщо заборгованість за кредитом була прострочена терміном понад 7 днів.

Закон також регулює припинення виплати за кредитами на автомобілі, якщо через війну вони опинилися на тимчасово окупованій території чи території активних бойових дій.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

В Україні дозволили списувати кредити на автомобілі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Термін подання заявок на списання кредитів – період дії військового стану плюс три місяці з дня його припинення. Позичальникам необхідно надати кредитору документи, які підтверджують, що автомобіль був знищений або пошкоджений під час війни і що до 23 лютого 2023 року він був єдиним транспортним засобом у сім'ї.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що взимку в Україні не буде дефіциту автомобільного палива.