Взимку в Україні не буде дефіциту бензину та ДП - Шмигаль

Міністерство економіки впевнене, що в Україні на тлі збільшення імпорту дизельних та бензинових генераторів не буде дефіциту палива. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Взимку в Україні не буде дефіциту бензину та ДП - Шмигаль - today.ua

За його словами, зокрема, в Україні достатньо палива, щоб ситуація взимку на паливному ринку була стабільною.

Український прем'єр наголосив, що уряд постійно контактує з мережами АЗС та уважно спостерігає за балансом імпорту та споживання.

Нагадаємо, останнім часом в Україні є деякі проблеми на паливному ринку. Це викликано кількома чинниками. Наприклад, тим, що українські підприємства, фірми та прості українці через відключення електрики стали частіше використовувати бензинові та дизельні генератори. Якщо портативні бензинові генератори, призначені, наприклад, для заміського будинку, витрачають небагато бензину, великі стаціонарні генератори можуть витрачати його чи ДП у дуже великих кількостях.

Взимку в Україні не буде дефіциту бензину та ДП - Шмигаль

Тим часом, директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн вважає, що збільшення попиту на бензин в Україні через масову роботу генераторів у довгостроковій перспективі не призведе до зростання цін.

Раніше директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін закликав українців запасатися бензином та дизельним паливом. Він вважає, що цієї зими будуть перебої з паливом.