В Україні зміниться схема страхових виплат щодо відшкодування збитків внаслідок ДТП

В Україні можуть змінити принцип страхових виплат щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок ДТП. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроект №8300, повідомив голова парламентського Комітету з питань податкової політики Данило Гетманцев.

В Україні зміниться схема страхових виплат щодо відшкодування збитків внаслідок ДТП - today.ua

За його словами, чинний наразі в Україні принцип страхових виплат щодо відшкодування збитків, заподіяних внаслідок ДТП, сильно застарів. Тому його хочуть оновити та привести відповідно до європейських стандартів. Так, розмір страхових виплат планують довести до європейських стандартів.

Внаслідок нововведень очікується, що, наприклад, держава більше контролюватиме діяльність Моторного (транспортного) бюро України, яке займається страховими виплатами за ДТП. Держава ефективно контролюватиме ціноутворення такого виду страхування.

В Україні зміниться схема страхових виплат щодо відшкодування збитків внаслідок ДТП

На момент написання цієї новини законопроект №8300 ще не був доступний на сайті українського парламенту, тому ми не могли ознайомитись із пояснювальною запискою його авторів. Найближчим часом цей проект закону передадуть на розгляд до профільного парламентського комітету. Коли він потрапить до сесійної зали Верховної Ради на розгляд народних депутатів – поки що не відомо.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що правоохоронці виявили та ліквідували схему продажу фальшивих спецперепусток для автомобілів.