СБУ ліквідувала схему продажу фальшивих спецперепусток для автомобілів

На Київщині співробітники СБУ виявили та ліквідували схему продажу фальшивих спецперепусток для автомобілів, з якими можна було їздити під час комендантської години. Про це повідомила прес-служба СБУ.

СБУ ліквідувала схему продажу фальшивих спецперепусток для автомобілів - today.ua

За даними досудового слідства, цю злочинну схему організував співробітник проектної організації в Обухові. Для серійного виготовлення підробок він використовував комп'ютерну техніку організації, де працював.

Фальшиві спецперепустки фігурант продавав через Даркнет та Telegram. Гроші він отримував на криптогаманці або на банківські картки, оформлені на підставних осіб.

СБУ ліквідувала схему продажу фальшивих спецперепусток для автомобілів

За даними слідства, зловмисник намагався продати понад 2 тисячі фальшивих спецперепусток. Вартість одного "документу" становила від 50 до 500 доларів, залежно від "відомства" (Офіс президента України, Верховна Рада України, СБУ та ін.) й термінів використання.

Слідчі СБУ за даними фактами відкрили кримінальне провадження за ст. 358 КК України (Підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів). Фігуранту вже повідомили про підозру у злочині.

СБУ ліквідувала схему продажу фальшивих спецперепусток для автомобілів

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Вінниччині ліквідували підпільний цех з виробництва підробленого дизельного палива.