В Україні можуть відправити на фронт засуджених за ДТП

Автор: Максимов Віталій

В Україні запропонували приймати до ЗСУ засуджених за ДТП та корупцію. З такою ініціативою виступив міністр юстиції Денис Малюська.

В Україні можуть відправити на фронт засуджених за ДТП - today.ua

За його словами, вже розроблено законопроект, який передбачає мобілізацію українців, засуджених за ДТП та за корупцію. Цей проект закону перебуває на фінальній стадії обговорення. Потім його зареєструють у Верховній Раді.

У загальному доступі тексту цього законопроекту ще немає. Але Малюська все ж таки розповів деякі подробиці.

Зокрема, Міністерство юстиції пропонує дозволити служити у ЗСУ громадянам, засудженим за ДТП, але які не відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Малюська впевнений, що таких людей треба включити до плану мобілізації.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

При цьому можуть дозволити служити у ЗСУ також громадянам, засудженим за ДТП, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Але за умови, що вони не становлять небезпеки для суспільства та армії.

Малюська наголосив, що багато українців, засуджених, наприклад, за корупцію, хочуть виправитися, піти воювати проти окупантів.

На жаль, більше поки що немає жодної інформації про те, як може відбуватися мобілізація громадян, засуджених за ДТП та корупцію. Сподіваємося, що текст цього проекту закону стане загальнодоступним, коли його зареєструють в українському парламенті.

В Україні можуть відправити на фронт засуджених за ДТП

Чи ухвалять народні депутати законопроект, який передбачає мобілізацію засуджених за ДТП та корупцію? Про це поки що важко судити. Багато залежатиме від того, що конкретно запропонує Міністерство юстиції. А сам Денис Малюська впевнений, що засуджених, які захочуть воювати проти окупантів, обов'язково відправлять до ЗСУ.

Тим часом, в Україні щороку трапляється десятки тисяч ДТП. Так, наприклад, у 2023 році на українських дорогах сталося 23 462 аварії із загиблими та травмованими, що на 26,9% більше, ніж у 2022 році. Минулого року на українських дорогах загинуло 3 053 людини, що на 9% більше, ніж у 2022 році. Ще 29 502 людини отримали травми різного ступеня важкості. Це на 27,5% більше, ніж у 2022 році.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З яких причин найчастіше трапляються ДТП в Україні? Насамперед, через порушення водіями правил маневрування, через перевищення безпечної швидкості, а також порушення правил проїзду пішохідних переходів, недотримання безпечної дистанції, через те, що пішоходи переходять дорогу в невстановленому місці, через порушення водіями правил проїзду перехресть.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, що в Україні для власників автомобілів запровадять новий податок.