В Україні автогаз тепер коштуватиме стільки ж, скільки бензин

В Україні найближчим часом вартість автогазу може зрівнятися та навіть перевищити вартість бензину А-95. Такий прогноз зробили експерти консалтингової групи "А-95".

В Україні автогаз тепер коштуватиме стільки ж, скільки бензин - today.ua

Зокрема, очікується, що найближчим часом блакитне паливо для автомобілів із ГБО подорожчає до 34 грн за літр. При цьому нині середня вартість бензину А-95 на українських АЗС становить 33,96 гривні.

Чому експерти зробили такий несприятливий прогноз для власників авто із ГБО? Справа в тому, що компанія Укргазвидобування на торгах 14 квітня продала скраплений газ за ціною 57 000 гривень за тонну. Це рекорд за всю історію ринку.

Така величезна вартість є наслідком дефіциту зрідженого газу в Україні. В результаті тепер власникам автомобілів із газоболонним обладнанням доведеться залишати на заправках більше грошей або купувати бензин, якщо він, звичайно, буде.

В Україні автогаз тепер коштуватиме стільки ж, скільки бензин Потрібно зазначити, що ще наприкінці 2021 року українці стали рідше купувати автогаз через те, що на нього постійно збільшувалися ціни. З 1 лютого 2022 року найбільша в Україні мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій Укравтогаз закрила усі свої заправки для авто із ГБО.

Раніше ми розповіли, хто виплатить українцям компенсацію за знищений автомобіль під час війни.