Хто виплатить компенсацію за знищений автомобіль під час війни

В Україні пропонують виплачувати компенсації власникам пошкоджених чи знищених під час бойових дій (обстрілів) автомобілів за рахунок репарацій із Росії, війська якої у лютому вторглися на українську землю. З такою пропозицією виступив голова Національної асоціації страховиків України Денис Яструб.

Хто виплатить компенсацію за знищений автомобіль під час війни - today.ua

Страхові компанії не виплачуватимуть гроші за пошкодження або знищення автомобіля під час бойових дій (включно з наслідками дій мародерів), оскільки це не передбачено страховими випадками.

Проте держава може з власної ініціативи компенсувати водіям вартість пошкоджених під час війни транспортних засобів. Точно так, як держава компенсуватиме пошкоджене чи зруйноване житло. При цьому гроші зрештою має заплатити країна-агресор, тобто РФ.

Хто виплатить компенсацію за знищений автомобіль під час війни Ще офіційно не повідомлялося, що держава компенсуватиме приватним особам знищені під час війни автомобілі. Але це виглядає цілком логічним. До того ж, держава після війни має компенсувати вартість автомобілів, вилучених під час воєнного стану для потреб ЗСУ (для цього буде потрібен акт та документ про вартість авто).

Нагадаємо, раніше ми розповіли, скільки коштуватимуть іномарки в Україні після скасування розмитнення.