У Мережі показали Volkswagen Passat нового покоління

Компанія Volkswagen почала дорожні випробування Volkswagen Passat нового покоління. Фотошпигуни помітили цю новинку під час дорожніх тестів у Німеччині.

У Мережі показали Volkswagen Passat нового покоління - today.ua

Volkswagen Passat нового покоління (це буде вже його дев'яте покоління) з'явиться у продажу у 2023 році. Покупцям його пропонуватимуть лише в одному кузові – універсал.

Фотошпигуни у Німеччині помітили новий Passat на дорогах загального користування. Судячи з усього, перед нами версія з гібридною силовою установкою - Passat Variant eHybrid (зверніть увагу на зарядний порт на лівому передньому крилі). Зовні гібридна версія від стандартного варіанту із двигуном внутрішнього згоряння більше нічим не відрізнятиметься.

У Мережі показали Volkswagen Passat нового покоління За чутками, гібридна силова установка такого автомобіля складатиметься з 1,5 л бензинового двигуна і електромотора. Коробка передач – автоматична із двома зчепленнями. На одній електротязі Passat нового покоління проїде 100 км.

Зовні Volkswagen Passat нового покоління отримає еволюційні зміни, але вони будуть революційними в салоні. На центральній консолі домінуватиме великий екран у вигляді планшета. З'явиться більше цифрових гаджетів, обладнання та нових технологій.

У Мережі показали Volkswagen Passat нового покоління Раніше стало відомо, що Volkswagen до 2030 року повністю відмовиться від використання в своїх автомобілях механічної коробки передач.