У Мережі показали Honda CR-V нового покоління

Компанія Honda зараз активно розробляє Honda CR-V нового, шостого, покоління, Цю новинку вже навіть тестують, правда, в суцільному камуфляжі. Але завдяки дизайнерам, які створили рендерні зображення, ми з вами можемо уявити, яким буде новий CR-V.

У Мережі показали Honda CR-V нового покоління - today.ua

Судячи з цих рендерів, новий Honda CR-V збереже свій традиційний дизайн кузова, але отримає помітні зміни. Зміни повинні носити еволюційний, а не революційний характер.

На рендерах новий CR-V має такі ж розміри, як і модель п'ятого покоління. Однак, якщо судити зі шпигунських фотографій, що раніше потрапили в Мережу, то новий CR-V трохи збільшився в розмірах у порівнянні з моделлю попереднього покоління.

Радіаторна решітка повинна збільшитися, а бічні дзеркала заднього виду поміняють своє місце розташування. У салоні теж відбудуться серйозні зміни. Потрібно очікувати появу нового обладнання і сучасних технологій.

У Мережі показали Honda CR-V нового покоління Що ж стосується лінійки двигунів, то про неї поки нічого не відомо. Ми знаємо, що залишаться гібридні силові установки.

В Україні Honda CR-V 2020 модельного року в базовій комплектації з 1,5 л бензиновим турбодвигуном зараз коштує від 1 106 900 гривень.

Нагадаємо, раніше Honda розкрила характеристики кросовера HR-V третього покоління.