Honda розкрила характеристики HR-V третього покоління

Кросовер Honda HR-V третього покоління, продажі якого в Європі почнуться в кінці 2021 року, буде пропонуватися покупцям тільки з гібридним приводом e:HEV. Про це йдеться в повідомленні компанії Honda.

Honda розкрила характеристики HR-V третього покоління - today.ua

Гібридна силова установка e:HEV складається з 1,5 л бензинового двигуна потужністю 106 к.с. (він виступає в якості генератора) і двох електромоторів. Загальна потужність такої гібридної силової установки становить 131 к.с. і 253 Нм крутного моменту.

Новий Honda HR-V до 100 км/год розганяється за 10,6 секунди. Витрата палива в комбінованому циклі - 5,4 літра на 100 км, а рівень викидів СО2 - 122 гр/км.

Є три режими руху, в залежності від дорожньої ситуації. Система їх вибирає автоматично без участі водія.

Honda розкрила характеристики HR-V третього покоління У модельній лінійці Honda зараз вже є дві моделі з гібридним приводом e:HEV. Це Honda Fit і CR-V.

Що ж стосується дизайну нового HR-V, то в ньому будуть деякі елементи в стилі купе. Тобто це буде вже не просто кросовер, а кросовер-купе.

Honda розкрила характеристики HR-V третього покоління Нагадаємо, раніше в Мережі показали шпигунські фотографії Honda HR-V третього покоління.