У Китаї розробили новий кросовер, який з'явиться в Україні

Китайська компанія MG Cars, яка належить концерну SAIC, розробила новий кросовер MG One. Він може з'явитися у продажу в Україні.

У Китаї розробили новий кросовер, який з'явиться в Україні - today.ua

Довжина MG One становить 4579 мм, ширина - 1866 мм, висота - 1601 мм, а колісна база - 2670 мм. Тобто його розміри приблизно такі ж, як розміри Volkswagen Tiguan.

Кросовер отримав сучасний дизайн з великою радіаторною решіткою і великими колісними дисками. Він також оснащується сучасними технологіями безпеки і допомоги водієві.

У Китаї розробили новий кросовер, який з'явиться в Україні Під капотом знаходиться 1,5 л турбодвигун потужністю 181 к.с. Він працює разом з шестиступінчастою механічною коробкою передач або з семиступінчастим роботом з двома зчепленнями. Привід - передній.

Офіційна прем'єра MG One відбудеться в найближчі дні, а незабаром після цього почнеться його серійне виробництво. Спочатку його продаватимуть тільки в Китаї, а потім запропонують і покупцям з Європи.

У Китаї розробили новий кросовер, який з'явиться в Україні Нагадаємо, раніше ми повідомили, що в Україну повернувся відомий автомобільний бренд MG. У модельній його лінійці є також два електромобіля.