В Україну в 2021 році повернуться автомобілі MG

У третьому кварталі 2021 року в Україні почнуться продажі автомобілів MG. Цей британсько-китайський бренд уже підписав з однією з українських компаній договір про те, що вона стане його офіційним дистриб'ютором.

В Україну в 2021 році повернуться автомобілі MG - today.ua

У найближчі місяці в Україні з'явиться компактний кросовер MG ZS, середньорозмірний кросовер MG HS і компактний седан MG 5. Крім того, українцям запропонують дві електричні моделі цього бренду - компактний кросовер MG EZS і флагманський кросовер MG Marvel R.

Автомобілі з ДВН та електромобілі MG продаються в деяких країнах Європи, тобто вони створені з урахуванням вимог європейців. Судячи з усього, ці машини можуть скласти конкуренцію багатьом моделям в своїх сегментах.

Наприклад, електричний кросовер MG Marvel R (його ще немає в продажу) має повний привід. До 100 км/год він розганяється за 4,9 секунди при максимальній швидкості 200 км/год. Запас ходу - 400 км. Є можливість підзарядки батареї до 80% всього за 30 хвилин.

В Україну в 2021 році повернуться автомобілі MG

Що ж стосується вартості цих автомобілів на українському ринку, то офіційно про це поки ще нічого не говорили. Можлдиво, MG ZS буде коштувати близько 600 тисяч гривень, MG HS - близько 810 тисяч гривень, MG EZS - близько 1 млн гривень.

Раніше стало відомо, що в Україні з'явився найдешевший кросовер Hyundai - Venue. У базовій комплектації він коштує 18 000 доларів.