У Києві водій розігнався до 178 км/год замість 50 км/год

У Києві патрульні поліцейські оштрафували водія автомобіля BMW, який на Київському шосе розігнався до 178 км/год замість дозволених 50 км/год. Про це у Facebook повідомив Відділ комунікації Патрульної поліції Києва.

У Києві водій розігнався до 178 км/год замість 50 км/год - today.ua

У повідомленні поліції сказано, що перевищення швидкості було зафіксовано лазерним радаром TruCam.

Щодо водія BMW правоохоронці склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху) КУпАП. Сума штрафу – 1700 гривень.

Звичайно, обмеження 50 км/год для такої дороги, як Київській шосе, навряд чи можна вважати нормальним. Але, нагадаємо, з 1 листопада до 1 квітня максимальна дозволена швидкість руху дорогами столиці - 50 км/год, крім ділянок, де дозволена швидкість нижча.

Тим часом, з 22 по 28 листопада 2021 року в Києві поліція склала 5 443 адміністративні протокола за порушення правил дорожнього руху. За цей час виявлено 27 водіїв у стані алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Києві патрульні поліцейські забрали на штрафмайданчик автомобіль Range Rover, оскільки його власник не сплатив 130 тисяч гривень штрафів за перевищення швидкісного режиму.