У Києві поліція за неоплачені штрафи забрала Range Rover

У Києві патрульні поліцейські забрали на штрафмайданчик автомобіль Range Rover, оскільки його власник не сплатив 130 тисяч гривень штрафів за перевищення швидкісного режиму. Про це розповів заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

У Києві поліція за неоплачені штрафи забрала Range Rover - today.ua

За його словами, цей позашляховик Range Rover перебував у розшуку державної виконавчої служби. Його евакуювали.

Повернути свій автомобіль порушник зможе лише після того, як сплатить усі штрафи та витрати державної виконавчої служби. Якщо він цього не зробить, Range Rover за рішенням суду конфіскують, а потім продадуть на відкритому аукціоні. Різницю між вартістю автомобіля та сумою штрафів колишньому власнику повернуть.

Раніше заступник міністра юстиції Андрій Гайченко повідомив, що у грудні 2021 року у Києві почнуть конфіскувати автомобілі у злісних порушників швидкісного режиму, які не сплачують штраф за порушення правил дорожнього руху. За його словами, у столиці налічується близько 30 злісних порушників швидкісного режиму, які до того ж не сплачують штрафи за порушення правил дорожнього руху. У деяких водіїв-лихачів вже накопичилося по 10-20 неоплачених штрафів.

Вперше практику конфіскації автомобілів у злісних порушників швидкісного режиму та неплатників штрафів запровадили у Харкові. Незабаром її поширять на всю територію України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські водії стали частіше потрапляти до ДТП.