У Києві з'явилися українські електромобілі за $6,5 тисяч

У Києві велика мережа супермаркетів почала використовувати для доставки продуктів харчування електромобіль Konyk, який випускає українська компанія "Електропрайд". У базовій комплектації він коштує від 6500 доларів.

У Києві з'явилися українські електромобілі за $6,5 тисяч  - today.ua

Konyk є мініатюрним електромобілем на одну людину. Він створений на основі китайської платформи. Український Konyk від свого китайського "родича" відрізняється ходовою частиною, електричною силовою установкою та зарядним пристроєм.

На одній підзарядці батареї український автомобіль у базовій комплектації може проїхати 100 км. Версії з більш ємною батареєю проїжджають 150 та 200 км, але вони коштують дорожче.

Батарея заряджається за 3,5 години. Зараз ведуться роботи над системою, яка дозволить заряджати батарею ще швидше – від 1 до 1,5 години, залежно від батареї.

У Києві з'явилися українські електромобілі за $6,5 тисяч Представники "Електропрайду" заявили, що Konyk спеціально адаптований для умов України (наприклад, є обігрів та інше). Тобто, він досить сильно відрізняється від електрокара, на базі якого побудований.

Зараз у Києві в рамках пілотного проекту тестують два електромобілі Konyk. Якщо замовник буде задоволений, то таких українських електрокарів на дорогах столиці побільшає і їх використовуватимуть на постійній основі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі нового китайського мініатюрного електрокара із запасом ходу в 70 км. Він коштує 80 тисяч гривень.