У Європі тестують новий Volkswagen Passat

Компанія Volkswagen почала тестувати у Європі новий універсал Volkswagen Passat. Фотошпигуни вже встигли сфотографувати його під час дорожніх тестів.

У Європі тестують новий Volkswagen Passat - today.ua

Раніше Volkswagen тестував свої нові автомобілі у чорному кольорі кузова. Принаймні, новий Passat раніше бачили під час дорожніх тестів у чорному кольорі кузова. Тепер цю новинку тестують у сріблястому кольорі кузова, завдяки чому краще видно її дизайн.

Volkswagen, як раніше повідомлялося, і далі випускатиме Passat. Однак у нього залишиться тільки один тип кузова - універсал. Седана, на жаль, ця модель більше не матиме. Щоправда, ходять чутки, що новий Passat матиме також версію в кузові ліфтбек. Але офіційно цю інформацію не підтверджено.

У Європі тестують новий Volkswagen Passat

VW Passat нового покоління буде тісно пов'язаний із новим Skoda Superb. Його збудують на платформі MQB Evo. Передня частина трохи нагадуватиме Volkswagen Golf 8-го покоління. У всякому разі, це точно відноситься до спортивної решітки радіатора. До речі, новий Passat матиме такий же сучасний сенсорний дисплей, як Golf.

Продаж нового Volkswagen Passat почнеться в 2023 році. Скільки він коштуватиме – ще не повідомлялося.

У Європі тестують новий Volkswagen Passat

Раніше стало відомо, що Volkswagen може зняти з конвеєра Volkswagen Golf.