Volkswagen може зняти з конвеєра Golf

Компанія Volkswagen може не випустити нове покоління популярного компактного автомобіля VW Golf, оскільки його розробка дуже дорога. Це означає, що VW Golf восьмого покоління може стати останнім Гольфом, повідомляє німецьке видання Welt.

Volkswagen може зняти з конвеєра Golf - today.ua

Наразі покупцям пропонують VW Golf восьмого покоління (він з'явився у 2019 році). Навряд чи хтось міг припустити, що Volkswagen може зняти з конвеєра цю модель, яка така популярна у всьому світі. Але це справді може статися.

За словами генерального директора Volkswagen Томаса Шефера, зараз збільшилися витрати на розробку автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Електромобілі найкраще підходять для невеликих сегментів, до яких належить Golf. До того ж, у Європі посилюються норми викидів СО2 (Євро-7). Це, за словами Шефера, призведе до збільшення вартості автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння на 3000-5000 євро (потрібно буде інтегрувати складні вихлопні системи).

Volkswagen може зняти з конвеєра Golf Шефер зазначив, що зараз розробляється оновлена версія Гольфа, а подальша доля цієї моделі вирішиться протягом найближчого року.

Експерти вважають, що VW Golf 8 може протриматись на ринку до 2028 року. На той час електромобілі значно подешевшають (завдяки дешевшим батареям). Через це застарілим машинам із ДВС важко з ними конкурувати.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що буде з імпортом автомобілів до України.