У Європі знайшли рідкісний український ЛАЗ

У Румунії виставили на продаж унікальний український автобус AeroLAZ. Він зійшов із конвеєра Львівського автозаводу у 2006 році.

У Європі знайшли рідкісний український ЛАЗ - today.ua

Судячи з фотографій, автобус перебуває у поганому стані. Очевидно, саме тому його продають не повністю, а на запчастини.

У Румунію цей автобус потрапив у 2008 році після візиту румунського президента Траяна Бесеску в Україну. Він оглянув моделі ЛАЗ, і вони його дуже зацікавили. Надалі в Румунії його активно використовували, не дуже дбаючи про обслуговування.

У Європі знайшли рідкісний український ЛАЗ AeroLAZ (інша назва AX183D) призначався для обслуговування пасажирів в аеропортах.

У такого автобуса двері розташовуються з обох боків. Посередині салону крісел немає, є трапи та пандуси для колісної поклажі та кілька місць для інвалідного візка. В автобусі розміщується 140 осіб, але лише 17 сидячих місць.

Усього у Львові випустили трохи більше 10 таких автобусів. Скільки з них збереглося до наших днів – не відомо. Можливо, автобус у Румунії є останнім у своєму роді. Якщо це так, то його місце у якомусь музеї автомобільного транспорту в Україні.

У Європі знайшли рідкісний український ЛАЗ Нагадаємо, раніше у Мережі дизайнери показали новий львівський кросовер ЛАЗ-695. Це рендерні зображення.