У Мережі показали новий львівський кросовер ЛАЗ-695

Львівський автобусний завод вже давно збанкрутував, а його територія виставлена на продаж. Колись це був один з найбільших виробників автобусів в світі. Незалежний дизайнер показав рендерні зображення нового кросовера ЛАЗ-695, поява якого могла б, можливо, врятувати це підприємство.

У Мережі показали новий львівський кросовер ЛАЗ-695 - today.ua

На рендерах ми бачимо сучасний кросовер, дизайн якого нагадує нам нові моделі німецької компанії Volkswagen. Можливо, дизайнер вважає, що ЛАЗ міг би співпрацювати з Volkswagen і робити автомобілі на платформі MQB.

На передньому бампері ми помітили два повітрозабірника, поглиблених в середину. Звертає на себе увагу великий дорожній просвіт, що має свідчити про непогані позашляхові характеристики.

Під капотом у ЛАЗ-695 міг би перебувати німецький 1,0 л двигун з турбонаддувом потужністю 125 або 150 к.с. Коробка передач - 6-ступінчаста механічна або 7-ступінчастий робот. Ще один варіант силової установки - 1,0 л мотор з наддувом потужністю 116 к.с., яким оснащуються кросовери Volkswagen T-Roc і Taos.

У Мережі показали новий львівський кросовер ЛАЗ-695 Звичайно, перед нами всього лише дизайнерський концепт. Навряд чи Львівський автобусний завод колись відродиться. Але якщо згадати, що у Львові хочуть випускати електромобілі, то все може бути...

Нагадаємо, раніше експерти одного з британських автомобільних журналів назвали 10 найкращих б/в кросоверів.