Volkswagen готує новий електромобіль з запасом ходу 700 км

Компанія Volkswagen планує в 2023 році розпочати продавати свій новий електромобіль Volkswagen ID 6. Він на одній зарядці батареї проїде 700 кілометрів.

Volkswagen готує новий електромобіль з запасом ходу 700 км - today.ua

Volkswagen ID 6 стане п'ятим електромобілем в сімействі Volkswagen ID. Його створять на базі концепту ID Vizzion. Він повинен буде скласти конкуренцію таким моделям, як BMW i4 і Mercedes-Benz EQE.

Потрібно відзначити, що ID 6 - це не офіційна назва. Німецький автогігант поки не повідомляє, як буде називатися його новітній великий електричний седан. Інсайдерам Volkswagen він відомий як Aero-B.

Версія Volkswagen ID 6 із заднім приводом отримає один електромотор, а з повним приводом - два електромотора. На базі повнопривідної версії створять «заряджений» GTX, який зможе до 100 км/год розігнатися всього за 5,6 секунди. Версія з одним електромотором до 100 км/год буде розганятися за 8,5 секунди.

У топової версії цей електричний седан зможе проїхати на одній зарядці батареї 700 км. Буде передбачена можливість швидкої підзарядки батареї. 10 хвилин підзарядки вистачить на 230 км шляху.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen планує розробити і випустити на ринок новий недорогий електромобіль, який за розмірами буде схожий на Polo. Його ціна складе від 20 000 євро.