Українці стали рідше купувати бензинові автомобілі

Автор: Максимов Віталій

В Україні з січня по серпень 2022 року продажі автомобілів з бензиновим двигуном знизилися на 5% порівняно з аналогічним періодом 2021 року. Про це повідомив Укравтопром.

Українці стали рідше купувати бензинові автомобілі - today.ua

Зокрема, за перші вісім місяців 2022 року в Україні було продано 24 400 нових автомобілів. З них 57% були із бензиновим двигуном. Зниження порівняно з минулим роком на 5%. Продажі нових машин з дизельним двигуном впали на 1%. Їхня частка у продажах за перші вісім місяців 2022 року в Україні склала 24%.

Натомість у січні-серпні 2022 року збільшився продаж "зелених" нових автомобілів. Так, частка гібридних машин збільшилася з 10% до 14%, а електромобілів - з 1% до 4%. Інтерес до таких автомобілів збільшився навесні, коли в нашій країні почалася паливна криза.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українці стали рідше купувати бензинові автомобілі Тим часом, за даними Інституту досліджень авторинку, в Україні останнім часом подешевшало багато популярних автомобілів. Причина – зниження купівельної спроможності українців. Так, подешевшали 7 з 10 найпопулярніших в Україні автомобілів. Наприклад, якщо в липні Daewoo Lanos коштував у середньому 2 600 доларів, то в серпні – 2 550 доларів. BMW 3 серії у липні коштував 6 300 доларів, а у серпні – 6 000 доларів.

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Нагадаємо, в Україні можуть дозволити підліткам віком від 16 років керувати автомобілями.