Українцям радять розмитнювати навіть биті євробляхи

В Україні деякі власники битих автомобілів на іноземній реєстрації, які навіть не на ходу, вирішили скористатися пільговим періодом і розмитнити їх. Інакше їм доведеться платити штраф в розмірі 170 000 гривен, попередив юрист організації "АвтоЄвроСила" Іван Казачук.

Українцям радять розмитнювати навіть биті євробляхи - today.ua

За його словами, потрібно розмитнювати автомобілі в будь-якому технічному стані. Якщо цього не зробити, то після 11 листопада 2021 року за порушення терміну ввезення можна отримати величезний штраф.

Юрист додав, що митниця розмитнює будь-які автомобілі, навіть якщо вони не на ходу.

Нагадаємо, що в Україні з 15 червня 2021 року діє пільговий період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Ціни трохи знижені. Пільговий період закінчиться вже скоро - 11 листопада.

Тим часом, багато власників автомобілів на іноземній реєстрації не можуть скористатися пільговим періодом розмитнення. Є кілька причин. Наприклад, не можуть оформити машини, що заїжджали з РФ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Донецька митниця оштрафувала власника автомобіля на іноземній реєстрації за порушення терміну ввезення майже на 2 млн гривень. Суд це рішення підтримав.