Власника євробляхи оштрафували на 2 млн грн

Донецька митниця оштрафувала власника автомобіля на іноземній реєстрації за порушення терміну ввезення на 2 млн гривень. Суд це рішення підтримав, свідчить відео, розміщене в Мережі.

Власника євробляхи оштрафували на 2 млн грн - today.ua

Жінка на ім'я Анна в квітні 2018 року придбала автомобіль на литовській реєстрації і в'їхала на ньому в Україну в режимі транзит. Незабаром вона отримала від митниці штраф за порушення термінів транзиту. Вона оплатила штраф.

У січні 2019 року, після прийняття законопроектів Южаніной, Анна розмитнила свою машину, поставила її на облік, отримала український техпаспорт, номера.

У березні 2020 року вона отримала лист з Виконавчої служби про те, що на неї накладено штраф в розмірі понад 1,8 млн гривень. З урахуванням всіх зборів загальна сума штрафу становить понад 2 млн гривень. Суд першої інстанції визнав штраф законним. Апеляційний суд це підтвердив.

Потрібно відзначити, що десятки тисяч українців можуть опинитися в такій же ситуації через недосконалість законодавства.

Раніше ми повідомили, що 150 тисяч українців не можуть скористатися пільговим періодом розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.