Українцям повідомили, як правильно перереєструвати автомобіль

Автор: Максимов Віталій

Кожен українець може перереєструвати свій автомобіль на іншу людину. Головний сервісний центр МВС України повідомив, як це потрібно робити правильно.

Українцям повідомили, як правильно перереєструвати автомобіль - today.ua

Якщо ви хочете перереєструвати свій автомобіль на іншу людину, то перш за все вам потрібно звернутися до Експертної служби МВС. Там вашу машину перевірять та видадуть вам висновок. До речі, висновок про автомобіль дійсний лише 10 днів, врахуйте. Звернутися до Експертної служби МВС може як один власник автомобіля, так і разом із покупцем, щоб він був упевнений у надійності угоди.

Записатися на експертне дослідження автомобіля можна через термінали у сервісних центрах МВС, а також онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС або на сайті Експертної служби МВС. Вартість експертного дослідження становить 244 чи 303 гривні, залежно від автомобіля.

Процедура експертизи автомобіля в середньому займає лише 20 хвилин. Але так каже Головний сервісний центр МВС. Насправді цей процес довший, адже потрібен ще час на звіряння документів, отримання чека та на оплату послуги.

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Після цього власник автомобіля разом із покупцем має звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС. Продавець має надати адміністратору сервісного центру МВС свідоцтво про реєстрацію ТЗ, паспорт, довідку платника податків та висновок Експертної служби МВС про ТЗ.

Українцям повідомили, як правильно перереєструвати автомобіль

У свою чергу покупець надає паспорт та довідку платника податків. Стверджується, що адміністратори СЦ МВС проводять перереєстрацію автомобілів всього за 30 хвилин.

Договори купівлі-продажу автомобілів потрібно укладати у сервісних центрах МВС. Інакше можна купити машину з "кримінальним" минулим та отримати проблеми з поліцією. Так, нещодавно мешканець Київської області звернувся до сервісного центру МВС для перереєстрації на нового власника позашляховика Suzuki Grand Vitara (він купив позашляховик раніше за довіреністю). Адміністратори перевірили машину за базами даних та встановили, що вона знаходиться в розшуку. Цією справою зараз займається поліція.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У сервісних центрах МВС адміністратори перевіряють автомобілі по різних базах. Тільки після цього створюється договір купівлі-продажу та передається для підпису продавцю та покупцю.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українцям, які втратили автомобіль черезі злочинні дії російських окупантів, можуть дозволити безкоштовне розмитнення.