Toyota зупинить випуск Land Cruiser 300: відомо чому

Компанія Toyota в жовтні поточного року припинить роботу всіх своїх заводів у Японії. Зупиниться як мінімум на 11 днів і завод, на якому випускають Toyota Land Cruiser 300.

Toyota зупинить випуск Land Cruiser 300: відомо чому - today.ua

Причина такого рішення полягає в нестачі електричних компонентів. Також враховується пандемія коронавирусу, яка до цих пір не закінчилася.

Через брак мікрочіпів Toyota змушена скоригувати свої виробничі плани. У 2021 році заводи японського автогіганта в Японії випустять на 150 тисяч автомобілів менше, ніж планувалося.

Випустять менше і позашляховиків Toyota Land Cruiser 300, навіть не дивлячись на ажіотажний попит на цю модель. Раніше повідомлялося, що на деякі комплектації Land Cruiser 300 черга вже розтягнулася на чотири роки.

Toyota зупинить випуск Land Cruiser 300: відомо чому Серійне виробництво Toyota Land Cruiser 300 почалося влітку поточного року. В Україні його продажі почалися в серпні.

Раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі нового кроссовера Toyota Yaris Cross. У базовій комплектації він коштує від 557 245 гривень.