В Україні почалися продажі Toyota Yaris Cross

В Україні почалися продажі нового кроссовера Toyota Yaris Cross. У базовій комплектації він коштує від 557 245 гривень.

В Україні почалися продажі Toyota Yaris Cross - today.ua

Українським автомобілістам пропонують європейську версію Toyota Yaris Cross. Вона трохи відрізняється від версії, яку нещодавно почали продавати в США. Довжина Yaris Cross становить 4172 мм, ширина - 1765 мм, висота - 1595 мм, а колісна база - 2560 мм. Кліренс міг бути трохи більше - 170 мм.

У базовій комплектації цей кросовер оснащується 1,5 л бензиновим двигуном потужністю 125 к.с. і 153 Нм кр.м., який працює з 6-ступінчастою механікою. Максимальна швидкість - 180 км/год.

В Україні почалися продажі Toyota Yaris Cross У базі є системи ABS, EBD і TRC, система допомоги при екстреному гальмуванні, камера заднього виду, система попередження про падіння тиску в шинах, зовнішні дзеркала з обігрівом, кондиціонер, мультифункціональне кермо, 7-дюймовий кольоровий мультіінформаціонний дисплей, передні фронтальні подушки безпеки, інформаційно-розважальна система, 8-дюймовий багатофункціональний сенсорний дисплей і багато іншого.

Є також версія з гібридною силовою установкою. Вона коштує від 690 877 гривень.

В Україні почалися продажі Toyota Yaris Cross Раніше стало відомо, що черга за деякими комплектаціями Toyota Land Cruiser 300 розтягнулася вже на 4 роки.