ТОП-5 найбільш надійних сучасних кросоверів

Автор: Максимов Віталій

У 2023 році в Європі на кросовери припало більше половини всіх продажів нових автомобілів. Кросовери апріорі надійніші, ніж, наприклад, седани. Але і серед них є моделі, що відрізняються підвищеною надійністю. Британське видання Driver Power назвало 5 найбільш надійних кросоверів 2023 року.

ТОП-5 найбільш надійних сучасних кросоверів - today.ua

5. Lexus RX - 96,78%

Lexus RX (див. фото вгорі) посів 5-е місце у рейтингу надійності Driver Power 2023 серед кросоверів, 8-е місце у рейтингу надійності серед усіх автомобілів та 3-е місце у загальному рейтингу надійності. Власники Lexus RX задоволені якістю його збирання, екстер'єром та інтер'єром.

4. Lexus NX - 97,20%

ТОП-5 найбільш надійних сучасних кросоверів

Компактний Lexus NX, перше покоління якого з'явилося у 2014 році, посів четверте місце за надійністю Driver Power 2023 серед кросоверів. Його надійність оцінили у 97,20%. Власники Lexus NX задоволені його двигуном, коробкою передач, якістю збирання. Немає жодних скарг на екстер'єр та інтер'єр.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

3. Mazda CX-5 – 97,76%

ТОП-5 найбільш надійних сучасних кросоверів

Надійність кросовера Mazda CX-5 у рейтингу Driver Power 2023 оцінили у 97,76%. Це третє місце у сегменті кросоверів. До речі, у 2022 році Mazda CX-5 у цьому рейтингу надійності також посіла 3-е місце. Як кажуть, стабільність – ознака майстерності. У 2023 році CX-5 у загальному рейтингу надійності Driver Power зайняла 5-е місце.

2. Ford EcoSport – 98,27%

ТОП-5 найбільш надійних сучасних кросоверів

Компактний Ford EcoSport посів 2-е місце у рейтингу надійності Driver Power 2023 серед кросоверів. Його надійність оцінили у 98,27%. Можливо, у EcoSport менше сучасних технологій і не такий великий набір обладнання, як у конкурентів, але цей кросовер забезпечить на довгий час безпроблемне водіння.

1. Subaru Outback - 98,70%

ТОП-5 найбільш надійних сучасних кросоверів

Subaru Outback посів 1-е місце у рейтингу надійності Driver Power 2023 серед кросоверів та 1-е місце серед усіх автомобілів. Його надійність оцінили у 98,70%. Власники задоволені його дизайном, комфортом, великим простором для ніг задніх пасажирів тощо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше американський журнал Consumer Reports назвав 10 найбільш надійних автомобільних брендів 2023 року. Перше місце посіла Toyota, друге – Lexus, а третє – Mazda. Також до десятки найнадійніших автомобілів 2023 року за версією Consumer Reports увійшли Kia, Acura, Lincoln, Subaru, Audi, Honda та BMW.

Нагадаємо, що раніше Chery показала новий великий кросовер, який може з'явитися в Україні.