Chery показала новий кросовер, який може з'явитися в Україні

Автор: Максимов Віталій

У Китаї компанія Chery офіційно представила новий гібридний кросовер Chery Fulwin T9 PHEV. Оскільки автомобілі Chery продаються в Україні, то Fulwin T9 може з'явитися і на українському ринку.

Chery показала новий кросовер, який може з'явитися в Україні - today.ua

Відразу скажемо, що Chery Fulwin T9 – це гібридна версія стандартного середньорозмірного кросовера Chery Tiggo 9 (цю модель можна купити й в Україні).

Chery вже одного разу використовувала назву Fulwin – з 1999 до 2016 року. Так, наприклад, називався седан, який збудували на базі Seat Toledo. Тепер цей китайський автогігант вирішив відродити цю назву. Щоправда, це буде назва не для одного автомобіля, а для цілої родини повноцінних гібридних машин PHEV.

Що нам зараз відомо про Chery Fulwin T9? Покупцям його запропонують у двох версіях – на 5 та на 7 осіб. У них однакова довжина та ширина - 4795 та 1930 мм відповідно. Але у п'ятимісного кросовера висота становить 1738 мм, а у семимісного – 1741 мм (тобто він коротший і вищий, ніж Tiggo 9). Колісна база – 2770 мм. Автомобіль буде доступний з колісними дисками діаметром 19 та 20 дюймів.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Chery показала новий кросовер, який може з'явитися в Україні

Зовні T9 досить помітно відрізняється від Tiggo 9. Наприклад, у нього інша, менш агресивна, решітка радіатора.

Цей кросовер отримав силову гібридну установку Chery Kungpeng Super Performance Electric Hybrid C-DM. Вона складається з двигуна 1.5T потужністю 115 кВт і 220 Нм крутного моменту, електромотора потужністю 150 кВт і 310 Нм крутного моменту, і потрійної літієвої батареї на 19,4 кВтг.

Chery показала новий кросовер, який може з'явитися в Україні

На одній електротязі гібридний кросовер Fulwin T9 проїжджає близько 100 км, що відповідає показникам сучасних європейських, американських, японських та корейських гібридних автомобілів. Щоправда, це показник по китайському тестовому циклу CLTC, а він, як відомо, менш суворий, ніж європейський та американський випробувальні тестові цикли для гібридних автомобілів та електромобілів. Стверджується, що гібридний Fulwin T9 витрачає 5,2 літри палива на 100 км шляху.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У продажу гібридний кросовер Chery Fulwin T9 з'явиться у 2024 році. Скільки він коштуватиме – ще не повідомлялося. Чи привезе Chery його до України – не відомо. Можливо, що привезе.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські поліцейські пересідають на китайські автомобілі. Йдеться, зокрема, про кросовери Chery Tiggo 2.