ТОП-5 вживаних автомобілів, які привозять в Україну зі США

Автор: Максимов Віталій

За даними Укравтопрому, у квітні 2024 року в Україні зареєстрували майже 3 700 вживаних автомобілів зі США, що приблизно в 2 рази більше, ніж за аналогічний місяць 2023 року. Серед них бестселером став електричний седан Tesla Model 3.

ТОП-5 вживаних автомобілів, які привозять в Україну зі США - today.ua

Зокрема, у минулому місяці українську "прописку" отримали 408 електромобілів Tesla Model 3.

На другому місці в ТОП-5 найбільш популярних в Україні авто зі США знаходиться електричний кросовер Tesla Model Y. 313 вживаних електричних кросоверів Tesla Model Y зі Сполучених Штатів зареєстрували минулого місяця в нашій країні.

Третє місце серед вживаних автомобілів, які українці найчастіше у квітні 2024 року привозили зі США, посів кросовер Ford Escape (246). Четверте місце у позашляховика Jeep Cherokee (232), а п'яте – у Volkswagen Passat (210).

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Середній вік автомобілів із США, які отримали у квітні 2024 року українську "прописку", становив 6 років. Найчастіше українці купують на американських онлайн-аукціонах бензинові автомобілі (47%). На електромобілі припадає 34%, на гібридні автомобілі та машини з ГБО – 7%. Решта – на дизельні автомобілі. У США дизельні автомобілі не популярні, тому їхня частина невелика.

ТОП-5 вживаних автомобілів, які привозять в Україну зі США

Українці навіть під час війни із російськими окупантами, незважаючи на проблеми з логістикою, купують на американських онлайн-аукціонах десятки тисяч автомобілів. Чому? Цьому є кілька пояснень. По-перше, там можна купити майже нову модель за доступною ціною. По-друге, можна купити автомобіль із меншим пробігом. По-третє, можна купити машину у багатій комплектації. По-четверте, часто вживані автомобілі зі США коштують дешевше, ніж у Європі. По-п'яте, у США можна купити модель, яка не продається в Україні та Європі.

Раніше адвокат Іван Казачук заявив, що биті автомобілі зі США розмитнюватимуть у мобільному додатку "Дія" як не биті, тобто як у повністю справному стані.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Розмитнення автомобілів через додаток "Дія" можуть запровадити до кінця 2024 року. Це передбачає законопроєкт №10380, який народні депутати Верховної Ради вже ухвалили у першому читанні. Пропонується ввести розмитнення автомобілів через "Дію", але в якості альтернативи залишити також розмитнення машин на митниці.

Раніше водіїв попередили, що в Україні незабаром закінчиться епоха низьких цін на автогаз, дизельне паливо та бензин.