ТОП-3 кросоверів на випадок війни

В Україні, в якій запроваджено військовий стан, пошкоджено майже 20 тис. км доріг та утворився дефіцит палива. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-3 кросоверів на випадок війни.

ТОП-3 кросоверів на випадок війни - today.ua

Відразу скажемо, що ми аналізували ті кросовери, які оснащуться дизельним двигуном. Чому? Під час дії воєнного стану дизельне паливо дістати легше, ніж бензин.

Kia Sportage

Цей південнокорейський кросовер був лідером із продажу на ринку нових автомобілів в Україні до війни. Він не втратив своєї актуальності і зараз. У лінійку двигунів Sportage (див. фото вгорі) входять 1,7 та 2,0 л дизельні силові агрегати, які працюють разом із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Привід – повний.

Міжосьову муфту можна заблокувати на швидкостях до 40 км/год, а в сільській місцевості знадобиться помічник контролю швидкості при спуску та імітація міжколісних блокувань. Дизельні мотори економічні та цілком надійні.

Renault Duster

ТОП-3 кросоверів на випадок війни Цей бюджетний кросовер став ще більш актуальним в Україні під час воєнного стану. Він оснащується 1,5 л турбодизелем потужністю 109 к.с., який працює разом із механічною коробкою передач. Привід – повний.

Хоча Renault Duster відноситься до кросоверів, але за своїми можливостями він може зрівнятися з позашляховиками. До того ж у нього немає деяких електронних помічників, що під час війни можна вважати достоїнством, а не недоліком (менше шансів, що вони зламаються).

Nissan X-Trail

ТОП-3 кросоверів на випадок війни Рекомендуємо звернути увагу на Nissan X-Trail другого покоління. У нього під капотом є цілком надійний 2,0 л дизельний двигун потужністю 150 к.с. Якщо обслуговувати та своєчасно міняти масло, то ресурс дизеля становитиме 500 тисяч км і навіть більше.

Нагадаємо, раніше ми назвали ТОП-5 найнадійніших і економічних кросоверів з дизелем.