ТОП-5 найбільш надійних і економічних б/в кросоверів з дизелем

На вторинному ринку зараз представлено багато кросоверів із дизельними двигунами. У дизельних версій перед бензиновими є низка переваг. Експерти журналу "За кермом" назвали п'ять найбільш надійних та економічних дизельних кросоверів.

ТОП-5 найбільш надійних і економічних б/в кросоверів з дизелем - today.ua

Ford Kuga

Цей кросовер оснащувався 2,0 л дизельним двигуном Duratorq 2.0 TDCi у 2010-2012 роках. Його потужність становить 163 к.с. і 340 Нм крутного моменту. Фактично, це фордовський аналог французького дизеля DW10CTED4.

Ford Kuga 2011 випуску (див. фото вгорі) з таким дизелем і з роботом витрачає в змішаному циклі 6,8 л палива. У місті – 8,5 л, а на трасі – 5,8 л. Дизель до перебирання із відновлювальним ремонтом витримує 350-400 тисяч кілометрів.

Kia Soul

ТОП-5 найбільш надійних і економічних б/в кросоверів з дизелем Soul першого та другого покоління оснащувався дизельним мотором D4FB 1.6 CRDi потужністю 128 або 136 к.с. Коробка передач – автоматична. Привід – повний. У такого дизельного двигуна ресор сягає 300 тисяч кілометрів і навіть більше.

Експерти підкреслили, що у D4FB 1.6 не спостерігається такого поширеного явища серед моторів, як підвищена витрата масла.

Nissan X-Trail

ТОП-5 найбільш надійних і економічних б/в кросоверів з дизелем Кросовер X-Trail другого покоління оснащувався 2,0 л дизельним двигуном M9R потужністю 150 к.с. Цей двигун не завжди був надійним. Його перша версія часто критикувалася. Проте після модернізації недоліки усунули, і двигун став цілком надійним.

У такого дизельного двигуна ресурс досягає 500 тисяч кілометрів і навіть більше. Якщо, звичайно, регулярно його обслуговувати і не лінуватися міняти олію.

Hyundai Tucson

ТОП-5 найбільш надійних і економічних б/в кросоверів з дизелем Експерти рекомендують Hyundai Tucson третього покоління з дизельним двигуном D4HA 2.0 CRDi потужністю 185 к.с. Його ресурс становить щонайменше 300 тисяч кілометрів.

Через погане паливо можливе троїння, плаваючі оберти, утруднений пуск у морози, а через неякісне масло приблизно після 120 тисяч км може початися його підвищене споживання (в цьому випадку потрібно прочистити камери згоряння та всю масляну систему).

Volkswagen Tiguan

ТОП-5 найбільш надійних і економічних б/в кросоверів з дизелем Tiguan першого покоління оснащувався двигуном 2.0 TDI та автоматичною коробкою передач Aisin. Багато водіїв вважають таку пару найоптимальнішою з усіх можливих. Таким дизелем, до речі, оснащувалися також автомобілі Skoda та Seat.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як перевірити двигун при купівлі вживаного автомобіля.