Митники будуть цілодобово розмитнювати “євробляхи“

Українські митники готові цілодобово розмитнювати автомобілі під час пільгового періоду, який набув чинності 15 червня 2021 року. Про це йшлося під час наради, проведеної заступником глави ДТС України Русланом Черкаським, повідомила в Facebook прес-служба відомства.

Митники будуть цілодобово розмитнювати “євробляхи“ - today.ua

На даний момент визначені митні пости на митницях, які будуть займатися розмитненням автомобілів на іноземній реєстрації за пільговою процедурою.

Крім того, митники створили спеціальні робочі групи. Вони повинні консультувати громадян з питань пільгового розмитнення авто.

Також на деяких митницях провели роз'яснювальну роботу з митними брокерами по тому, як потрібно проводити розмитнення автомобілів під час пільгового періоду.

Нагадаємо, з 15 червня в Україні почав діяти пільговий період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.

Пільговий період розрахований на 180 днів. Для учасників АТО/ООС - 270 днів. На пільгових умовах можна розмитнити автомобілі у віці від 5 років, які ввезли в Україну до 31 грудня 2020 року.

Вартість розмитнення залежить від року випуску машини і типу двигуна. В середньому - близько 1 000 євро. Крім того, потрібно також заплатити "добровільний внесок" в розмірі 8 500 гривень.