Стало відомо, скільки українських АЗС завищують ціни

У Дніпропетровській області із 49 перевірених АЗС ціни були завищені у 42 заправках. Про це проінформувала Держпродспоживслужба, співробітники якої проводили перевірки.

Стало відомо, скільки українських АЗС завищують ціни - today.ua

Внаслідок виявлених порушень у ціноутворенні відомство наклало на АЗС штрафи на загальну суму понад 1,4 млн гривень. Окрім того, ще 7 осіб притягли до адміністративної відповідальності. Їх оштрафували на загальну суму понад 21 тисячу гривень.

У Дніпропетровській області, схоже, завищення цін на бензин та дизельне паливо має систематичний характер і жодні штрафи не допомагають. Так, у червні поточного року Держпродспоживслужба повідомила, що у цьому регіоні вона перевірила 12 АЗС. Виявилось, з них лише 2 не завищували ціни на паливо.

Стало відомо, скільки українських АЗС завищують ціни Втім, подібна ситуація спостерігається і в інших областях та містах. Так, наприклад, у Києві Держпродспоживслужба перевірила 56 АЗС. На 36 з них виявили різні порушення, зокрема необгрунтоване завищення цін. Крім того, іноді на стелах вказана одна ціна, а в чеку – зовсім інша.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Олександр Кубраков розповів, коли в Україні стабілізується ситуація із бензином, а також з іншим паливом.